TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Wypadek autobusu
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.01.2020 10:30:11

Dolnośląskie: Dziewięć osób poszkodowanych w wypadku autobusu.

27 stycznia dziewięć osób zostało poszkodowanych w wypadku autobusu, do którego doszło w miejscowości Olszyny w powiecie kamiennogórskim na Dolnym Śląsku. Jak poinformowała straż pożarna, autobus wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Oficer prasowy Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze mł. bryg. Karol Leszczyński przekazał PAP, że w związku z bardzo śliską jezdnią, autobus rejsowy na łuku drogi wypadł z niej i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Olszyny w powiecie kamiennogórskim.

Poinformował, że autobusem podróżowało łącznie 13 osób. "Poszkodowanych zostało dziewięć osób. Na ten moment jedna osoba została przewieziona karetką do szpitala. Pozostałe osoby poszkodowane są badane na miejscu" – powiedział rzecznik.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.