TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Wypadek busa na A4
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.03.2018 11:04:25

Dwie osoby zginęły, a siedem zostało rannych w wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (3/4 marzec) na autostradzie A4

Dwie osoby zginęły, a siedem zostało rannych w wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (3/4 marzec) na autostradzie A4 pomiędzy miejscowościami Wądroże Wielkie i Budziszów na Dolnym Śląsku.

Jak poinformował w sobotę PAP Marek Zalach, dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, po godzinie 2. w nocy na pasie autostrady A4 w kierunku Wrocławia zderzyły się bus i auto ciężarowe.

W wypadku śmierć poniosły dwie osoby, a siedem zostało rannych – podał dyżurny. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
A4
bus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.