TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Wypadek rosyjskiego autokaru
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 03.04.2018 14:03:38

Poszkodowani to obywatele Rosji, którzy wracali z wycieczki z czeskiej Pragi.

11 osób zostało rannych, w tym dwie trafiły do szpitala, po zderzeniu autobusu z autem osobowym na drodze krajowej nr 34 w okolicach Świebodzic na Dolnym Śląsku. Poszkodowani to obywatele Rosji, którzy wracali z wycieczki z czeskiej Pragi.

Jak powiedział w sobotę PAP Łukasz Dutkowiak z biura prasowego dolnośląskiej policji, do wypadku doszło przy wyjeździe ze Świebodzic. "Autobusem podróżowało 30 osób, dwie z nich trafiły do szpitala, a kilku pomoc udzielana jest na miejscu" - powiedział Dutkowiak.

Według informacji GDDKiA poszkodowanych w tym wypadku jest łącznie 11 osób. Autobus w wyniku tego zdarzenia stoczył się do przydrożnego rowu

Jak przekazała PAP Agnieszka Bielawska, rzeczniczka urzędu miasta w Świebodzicach, autobusem podróżowali obywatele Rosji. Według pierwszych informacji mieli być to Białorusini. Rosjanie wracali w wycieczki z czeskiej Pragi. (PAP)

fot. swidnica24.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.