TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Zderzenie autobusu z samochodem
NJ24.PL - Opublikowano: 10.06.2018 10:27:11

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę (9 czerwca) na drodze krajowej nr 3 w Jeleniej Górze.

Jak informują Nowiny Jeleniogórskie - trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę (9 czerwca) na drodze krajowej nr 3 w Jeleniej Górze. Autobus zderzył się z samochodem osobowym.

Do zderzenia doszło na wysokości stacji Orlen u wyjazdu z miasta w stronę Szklarskiej Poręby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że autobus jadący od strony Jeleniej Góry chciał skręcić w ulicę Spółdzielczą w kierunku strefy przemysłowej. Zderzył się z jadącym z naprzeciwka bmw.

– Do szpitala trafił kierowca i dwoje pasażerów BMW – mówi młodszy aspirant Michał Kraiński z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Obaj kierujący byli trzeźwi. W autobusie w momencie zdarzenia nie było pasażerów.

fot. nj24.plWIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.