TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Droższe parkowanie w Paryżu. Od 1 maja
- Opublikowano: 06.05.2019 11:00:58
Droższe parkowanie w Paryżu. Od 1 maja

Z dniem 1 maja podrożały opłaty parkingowe dla autokarów w Paryżu.

Z dniem 1 maja podrożały opłaty parkingowe dla autokarów w Paryżu. Nowy taryfikator obejmuje w dzień tylko godzinne bilety  i jeszcze bardziej preferuje czyste pojazdy - od Euro 6 w górę.

Aby zaparkować  autokarem w Paryżu należy wykupić bilet parkingowy "Pass Autocar", który można nabyć z wyprzedzeniem na stronie internetowej Pass Autocar - oczywiście po wcześniej rejestracji.

Od 2018 r. opłaty parkingowe zależą od obszaru miasta, w którym znajduje się parking. I dlatego rozróżnia się strefę Z1, która obejmuje centrum miasta z dzielnicami od numeru 1 do 11, oraz strefę Z2, która obejmuje dalszy obszar i dzielnice od 12 do 20.

W nowym cenniku wprowadzono taryfę "noc" w centrum miasta, obejmującą okres po godzinach szczytu. Tym samym został zniesiony całodzienny abonament. To powoduje, że operujący w dzień przewoźnicy autokarowi zostali skazani na zakup godzinnych biletów.

Najnowsze ceny na zdjęciach powyżejSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
parking
Francja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.