TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Druga odsłona promocji z biletami -50%!
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.11.2018 09:38:10
Druga odsłona promocji z biletami -50%!

Polonus Partner udostępni swoim pasażerom aż 25 tysięcy biletów tańszych o 50%. Akcja składa się z trzech odsłon. Od dzisiaj startuje druga tura.

Polonus Partner udostępni swoim pasażerom aż 25 tysięcy biletów tańszych o 50%. Akcja składa się z trzech odsłon. Od dzisiaj startuje druga tura promocji. Obejmuje ona również podróże łączone.

Z "Gorących Okazji" skorzystać może każdy, kto zakupi bilet na www.PolonusPartner.pl i odbędzie podróż w dniach 19 do 25 listopada.

Gorące okazje Polonus Partner to kolejna z trzech odsłon wielkiej promocji Polonus Partner, w której aż 25000 biletów na przejazdy autokarem po Polsce, można zdobyć -50%, jeśli zakupu dokona się na stronie PolonusPartner.pl. Koalicja przewoźników oferuje podróże łączone, w ramach których pasażerowie mają do wyboru jeszcze szerszą ofertę połączeń autokarowych. Podczas jednej transakcji można dokonać dwuetapowej podróży, z dogodną przesiadką.

Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy z całej Polski - Polonus, Żak Express, Neobus, Albatrosbus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów aż 25000 biletów na podróże za połowę ceny. Promocja dostępna jest na wybranych kursach, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona.

Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26 roku życia oraz dla emerytów.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.