TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwa bilety w cenie jednego - w PolskimBusie
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.11.2017 12:18:39
Dwa bilety w cenie jednego - w PolskimBusie

Ciekawa propozycja od PolskiegoBusa - wyjazd w terminie od 2 grudnia do 14 grudnia do Gdańska, Krakowa i Wrocławia - z opcją zakupu dwóch biletów w cenie jednego

Ciekawa propozycja od PolskiegoBusa - wyjazd w terminie od 2 grudnia do 14 grudnia do Gdańska, Krakowa i Wrocławia - z opcją zakupu dwóch biletów w cenie jednego

Oferta jest ważna do wtorku, 12 grudnia włącznie, ale nie zastanawiajcie się zbyt długo – pula biletów objętych promocją jest ograniczona! Aby zachęcić do podróży, przewoźnik zamieszcza krótki rozkład atrakcji w tych miastach - na Świątecznych Jarmarkach kody zniżkowe:

  • Na Targu Węglowym w Gdańsku czekają na Was m.in. "Święta światłem malowane" na ścianie Muzeum Bursztynu, zimowe mistrzostwa w saneczkarstwie, jak i wspólne kolędowanie ze Św. Mikołajem. Na podróże do/z Gdańska obowiązuje promo kod: J2G0D1P7.

  • W Krakowie panuje mikołajowy zawrót głowy, ponieważ możecie spotkać tam aż 142 Mikołajów i zobaczyć piękne tradycyjne szopki krakowskie. Na przejazd do i z Krakowa możecie wykorzystać promo kod: J2K0R1A7.

  • Natomiast we Wrocławiu, poza wszelkimi atrakcjami świątecznymi, macie wyjątkową okazję spotkać wrocławskiego Krasnala, spełniającego świąteczne życzenia – pojawia się on tam tylko raz w roku właśnie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Aby wybrać się tam w atrakcyjnej cenie, użyjcie promo kodu: J2W0R1O7.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.