TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dzieci do 4 lat z 80 proc. zniżką! W Polonusie
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.06.2020 16:00:52
Dzieci do 4 lat z 80 proc. zniżką! W Polonusie

Polonus na wakacje przygotował 80 proc. zniżkę na bilety dla dzieci do 4 lat.

-"Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy, przygotował specjalną propozycję dla najmłodszych. Tuż przed uruchomieniem linii wakacyjnych wprowadził ulgę, dzięki której dzieci do lat 4 będą podróżowały ze zniżką 80 proc. - poinformował przewoźnik 24 czerwca

Jak informuje Polonus już teraz można rezerwować bilety na wyjazdy z dziećmi nad polskie morze, Mazury lub w góry. Rezerwacji można dokonać na stronie pkspolonus.pl oraz w kasach na dworcu autobusowym Warszawa Zachodnia.

-“Wspieramy rodzinne wyjazdy i doskonale rozumiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży, ale i wakacyjny budżet. Dzięki tej zniżce rodzice będą mogli przeznaczyć zaoszczędzone środki na dodatkowe atrakcje i przyjemności dla swoich pociech" - powiedział cytowany w komunikacie Maciej Acedański, prezes Polonusa.

Przewoźnik informuje, że aby skorzystać ze zniżki, w trakcie rezerwacji na stronie www.pkspolonus.pl, po wyborze konkretnego kursu należy wybrać ulgę handlową: “Dziecko od 0 do 4 lat (podróż na kolanach)" i cena zostanie automatycznie zmieniona.

Polonus przypomina też, że umożliwia bezpłatną zmianę terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
pasażer
Polonus