TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dzień z życia zielonogórskich kierowców MZK [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.06.2020 19:00:01
Dzień z życia zielonogórskich kierowców MZK [FILM]; fot. UM Zielona Góra

Zobaczcie nagrania z autobusów MZK Zielona Góra i niebezpieczne sytuacje na drogach.

Każdy z autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zielonej Górze jest wyposażony w kamery rejestrujące to, co dzieje się zarówno w pojeździe, jak i na drodze.

Niemalże codziennie zapisują niebezpieczne sytuacje na drogach, jak i w pojeździe.

Codzienny rejestrator

Wielu uczestników ruchu zachowuje się nieodpowiedzialnie i nierozważnie. Tak było w maju - na ulicy Wojska Polskiego - kiedy bardzo niewiele brakowało, a bezmyślność kierowcy skończyłaby się śmiercią pieszego. Kamera zamontowana w miejskim autobusie w Zielonej Górze zarejestrowała klasyczne wymuszenie na pasach. Nagranie już trafiło do policjantów, którzy zapowiadają bardzo surową karę dla kierowcy osobówki.

Policjanci potwierdzają, sytuacja zarejestrowana przez kamerę w autobusie to jedno z najpoważniejszych wykroczeń popełnianych przez kierowców.

Kierowcy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zielonej Górze przyznają, że bardzo często są świadkami niebezpiecznych zdarzeń i sytuacji na drodze. Dodatkowo monitoring ograniczył akty wandalizmu i chuligańskie zachowanie w autobusach. Same plusy…

Zobaczcie nagrania z autobusów MZK Zielona Góra i niebezpieczne sytuacje na drogach:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
MZK Zielona Góra