TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ekoenergetyka-Polska z kolejną nagrodą
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.12.2019 11:00:27
Ekoenergetyka-Polska z kolejną nagrodą

Bartosz Kubik - prezes firmy Ekoenergetyka-Polska został laureatem nagrody EY Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowe Technologie/ Innowacyjność 2019.

28 listopada na uroczystej Gali Finałowej konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2019, prezes Ekoenergetyki-Polska Bartosz Kubik odebrał nagrodę w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność. Został doceniony za "Stworzenie firmy, która jest polską odpowiedzią na światowy megatrend".

Prezes Bartosz Kubik odbierając wyróżnienie podziękował całemu zespołowi firmy Ekoenergetyka-Polska za ten wspaniały sukces.

EY Przedsiębiorca Roku 2019 to prestiżowa nagroda, gdyż jest jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. W naszym kraju, od 2003 roku niezależne jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Nagroda przyznawana jest w kilku kategoriach, a główny zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego konkursu w Monte Carlo, mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Więcej na temat konkursu oraz laureatów można znaleźć tutaj: https://przedsiebiorcaroku.pl/poprzednie-edycje/#winner2

Ekoenergetyka-Polska jest wiodącym producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych działającym na rynku elektromobilności od prawie 10 lat. Do tej pory Ekoenergetyka-Polska dostarczyła ponad 500 stacji ładowania do 55 miast w 11 krajach o łącznej mocy prawie 45.000 kW. Infrastruktura polskiego producenta zasila pojazdy elektryczne m.in. w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii, Francji, Rosji, Singapurze i w Niemczech. Każdego dnia zainstalowane stacje ładowania w trakcie ponad 1100 ładowań dostarczają do baterii pojazdów ponad 30.000 kWh energii elektrycznej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
Ekoenergetyka