TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ekoenergetyka-Polska z kolejną nagrodą
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.12.2019 11:00:27
Ekoenergetyka-Polska z kolejną nagrodą

Bartosz Kubik - prezes firmy Ekoenergetyka-Polska został laureatem nagrody EY Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowe Technologie/ Innowacyjność 2019.

28 listopada na uroczystej Gali Finałowej konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2019, prezes Ekoenergetyki-Polska Bartosz Kubik odebrał nagrodę w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność. Został doceniony za "Stworzenie firmy, która jest polską odpowiedzią na światowy megatrend".

Prezes Bartosz Kubik odbierając wyróżnienie podziękował całemu zespołowi firmy Ekoenergetyka-Polska za ten wspaniały sukces.

EY Przedsiębiorca Roku 2019 to prestiżowa nagroda, gdyż jest jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. W naszym kraju, od 2003 roku niezależne jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Nagroda przyznawana jest w kilku kategoriach, a główny zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego konkursu w Monte Carlo, mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Więcej na temat konkursu oraz laureatów można znaleźć tutaj: https://przedsiebiorcaroku.pl/poprzednie-edycje/#winner2

Ekoenergetyka-Polska jest wiodącym producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych działającym na rynku elektromobilności od prawie 10 lat. Do tej pory Ekoenergetyka-Polska dostarczyła ponad 500 stacji ładowania do 55 miast w 11 krajach o łącznej mocy prawie 45.000 kW. Infrastruktura polskiego producenta zasila pojazdy elektryczne m.in. w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii, Francji, Rosji, Singapurze i w Niemczech. Każdego dnia zainstalowane stacje ładowania w trakcie ponad 1100 ładowań dostarczają do baterii pojazdów ponad 30.000 kWh energii elektrycznej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
Ekoenergetyka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.