TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ekoenergetyka: Z nominacją do Nagrody Prezydenta
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.11.2018 14:57:46

Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nominowała 21 przedsiębiorstw w XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

Prezydent RP Andrzej Duda ogłosi laureatów i wręczy im statuetki 15 listopada br. podczas "Kongresu 590" w Rzeszowie.

Nagroda Gospodarcza jest przyznawana raz do roku przez Prezydenta RP. To wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie.

Kapituła pod przewodnictwem profesora Krzysztofa Opolskiego nominowała m.in. firmę Ekoenergetyka – Polska sp. z o. o. (Instytucja Zgłaszająca: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), która działają w dziedzinie elektromobilności. Lider w zakresie projektowania, produkcji oraz wdrażania systemów szybkiego ładowania autobusów elektrycznych w Europie. Jako jedyna w branży posiada w 100 proc. polski kapitał. Dostarcza swoje produkty dla kluczowych producentów autobusów elektrycznych (m.in. Solaris, Daimler), które obecnie pracują na liniach autobusowych w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Austrii czy Turcji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
Ekoenergetyka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.