TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ekspresowo z Torunia do Gdańska. Z Arriva
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.04.2019 18:00:47
Ekspresowo z Torunia do Gdańska. Z Arriva

Od 27 kwietnia Arriva wprowadza nową ofertę połączeń "Arriva Express" na trasie z Torunia do Gdańska.

Od 27 kwietnia Arriva wprowadza nową ofertę połączeń "Arriva Express" na trasie z Torunia do Gdańska.

Autobusy będą codziennie odjeżdżać z dworca autobusowego w Toruniu o godzinie 7:00, 9:30, 12:30, 14:30 i 17:00. Kurs o godzinie 7:00 został pilotażowo wydłużony aż do Gdańska Wrzeszcza (ceny biletów na ten kurs zaczynają się już od 1 zł).

Powrotne kursy relacji Gdańsk – Toruń wykonywane będą z dworca autobusowego w Gdańsku o godzinie 10:45, 13:00, 15:45, 17:45, 20:15. O godzinie 10:30 kurs autobusu relacji Gdańsk – Toruń realizowany będzie z Gdańska Wrzeszcza.

Połączenia realizowane są nowoczesnymi autokarami marki Volvo oraz Mercedes-Benz. Na pokładzie klimatyzowanych pojazdów zainstalowana jest sieć Wi-Fi, a dla osób ceniących wygodę dostępne są odchylane fotele oraz swobodna przestrzeń na nogi. Przy zakupie biletu u kierowcy na trasie Toruń – Gdańsk przewoźnik umożliwia płatność bezgotówkową.

Czas przejazdu autostradą A1 do centrum Gdańska wynosi zaledwie 2 godziny 15 minut. Nowością w ofercie są zatrzymania wszystkich autobusów w obie strony na osiedlu Rubinkowo na przystanku "Szosa Lubicka, Dziewulskiego".

Dzięki zastosowaniu dynamicznej taryfy, podróżni mają możliwość zakupu biletów w kilku progach cenowych – od 9,90 zł do 29,00 zł. Im wcześniej kupiony bilet, tym taniej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Arriva
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.