TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Elbląg: Autobus uderzył w hondę
PORTEL.PL/ - Opublikowano: 17.08.2018 14:41:10

16 sierpnia około godz. 17.40 w Kazimierzowie doszło do zderzenia autobusu z hondą.

Jak informuje portel.pl - 16 sierpnia około godz. 17.40 w Kazimierzowie doszło do zderzenia autobusu z hondą. 30-letni kierowca hondy został przewieziony do szpitala. Na czas pracy służb wprowadzono ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło już poza drogą krajową nr 7. Kierowca hondy zatrzymał auto najprawdopodobniej ze względu na awarię pojazdu. Jadąca za nim kobieta kierująca autobusem, jak powiedziała policjantom, nie widział żeby w hondzie zapaliły się światła stopu i doszło do zderzenia obu pojazdów.

30-letni kierowca hondy uskarżał się na ból kręgosłupa i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kilkunastu pasażerom oraz kierującej autobusem nic się nie stało. Przez około godzinę ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.
WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Elbląg
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.