TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Europart: Robert Krawczyk nowym szefem
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.02.2018 10:05:10

Robert Krawczyk nowym Prezesem Zarządu EUROPART Polska

Robert Krawczyk (53) został z początkiem 2018 roku nowym Prezesem Zarządu EUROPART Polska.

"Cieszę się, że w osobie Roberta Krawczyka pozyskaliśmy doświadczonego menedżera na potrzeby dalszego rozwoju naszej organizacji w Polsce" – mówi Andreas Rode, CEO EUROPART. Polska jest jednym z naszych najważniejszych rynków, który oferuje duży potencjał wzrostu". W Polsce EUROPART posiada obecnie 26 oddziałów i w tym roku poszerzy swoją sieć sprzedaży o kolejne.

Robert Krawczyk posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach głównie w branży telekomunikacyjnej i IT, gdzie pełnił stanowiska zarządcze. Był między innymi Wiceprezesem ds. Sprzedaży i Marketingu u operatora telekomunikacyjnego Plus GSM. Następnie był Członkiem Zarządu w firmach z sektora technologii informatycznych i rynku usług terminalowych. W ostatnim okresie pełnił funkcję Prezesa Zarządu w wiodącej na polskim rynku spółce integracyjnej.

"Funkcję w firmie EUROPART Polska objąłem kierując się przekonaniem, że branża dystrybutorów części zamiennych w Europie i w Polsce będzie rozwijać się w kolejnych latach równie dynamicznie jak do tej pory", mówi Robert Krawczyk. "Już w pierwszym miesiącu dostrzegłem, że klienci doceniają EUROPART nie tylko ze względu na szeroki asortyment części zamiennych producentów marek oryginalnych i marki EUROPART Premium Parts, ale przede wszystkim ze względu na profesjonalną obsługę przez doświadczonych sprzedawców. W oparciu o te wartości planuję budować przyszłość spółki i realizować cel, jakim jest osiągnięcie w 2020 roku pozycji jednego z trzech kluczowych dostawców części zamiennych w Polsce". Inwestycja w rozwój kompetencji pracowników, stałe poszerzanie oferty oraz powiększanie grona partnerów będzie oznaczała dla klientów zwiększenie dostępności, fachowe doradztwo oraz co najważniejsze – kompromis między wysoką jakością naszych produktów i optymalną ceną."

Robert Krawczyk zastąpił Karola Proznera, który po 10 latach pełnienia funkcji Prezesa Zarządu zrezygnował, aby poświęcić się rozwojowi własnego biznesu internetowego.Sprawdź też:
komponenty
Europart

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.