TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Europart: Robert Krawczyk nowym szefem
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.02.2018 10:05:10

Robert Krawczyk nowym Prezesem Zarządu EUROPART Polska

Robert Krawczyk (53) został z początkiem 2018 roku nowym Prezesem Zarządu EUROPART Polska.

"Cieszę się, że w osobie Roberta Krawczyka pozyskaliśmy doświadczonego menedżera na potrzeby dalszego rozwoju naszej organizacji w Polsce" – mówi Andreas Rode, CEO EUROPART. Polska jest jednym z naszych najważniejszych rynków, który oferuje duży potencjał wzrostu". W Polsce EUROPART posiada obecnie 26 oddziałów i w tym roku poszerzy swoją sieć sprzedaży o kolejne.

Robert Krawczyk posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach głównie w branży telekomunikacyjnej i IT, gdzie pełnił stanowiska zarządcze. Był między innymi Wiceprezesem ds. Sprzedaży i Marketingu u operatora telekomunikacyjnego Plus GSM. Następnie był Członkiem Zarządu w firmach z sektora technologii informatycznych i rynku usług terminalowych. W ostatnim okresie pełnił funkcję Prezesa Zarządu w wiodącej na polskim rynku spółce integracyjnej.

"Funkcję w firmie EUROPART Polska objąłem kierując się przekonaniem, że branża dystrybutorów części zamiennych w Europie i w Polsce będzie rozwijać się w kolejnych latach równie dynamicznie jak do tej pory", mówi Robert Krawczyk. "Już w pierwszym miesiącu dostrzegłem, że klienci doceniają EUROPART nie tylko ze względu na szeroki asortyment części zamiennych producentów marek oryginalnych i marki EUROPART Premium Parts, ale przede wszystkim ze względu na profesjonalną obsługę przez doświadczonych sprzedawców. W oparciu o te wartości planuję budować przyszłość spółki i realizować cel, jakim jest osiągnięcie w 2020 roku pozycji jednego z trzech kluczowych dostawców części zamiennych w Polsce". Inwestycja w rozwój kompetencji pracowników, stałe poszerzanie oferty oraz powiększanie grona partnerów będzie oznaczała dla klientów zwiększenie dostępności, fachowe doradztwo oraz co najważniejsze – kompromis między wysoką jakością naszych produktów i optymalną ceną."

Robert Krawczyk zastąpił Karola Proznera, który po 10 latach pełnienia funkcji Prezesa Zarządu zrezygnował, aby poświęcić się rozwojowi własnego biznesu internetowego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
komponenty
Europart
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.