TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

FC Köln w nowy sezon z nowym autokarem. Od Setry
AUTOKAR, PIŁKA, SETRA, NIEMCY InfoBus.pl - Opublikowano: 12.10.2020 13:00:55
FC Köln w nowy sezon z nowym autokarem. Od Setry

Niemiecki klub sportowy zdecydował się na wyjątkowy autobus Setra.

Nowy autobus drużyny piłkarskiej FC Köln oferuje najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Model Setra S 516 HDH oferuje swoim pasażerom 30 foteli z wyrafinowanymi skórzanymi pokrowcami i elektrycznie regulowanymi podnóżkami i stolikami. W tylnej części autobusu gracze mogą wygodnie usiąść przy dwóch składanych stołach.

Autokar z serii TopClass wyposażony jest również w system klimatyzacji TopAir, kuchnię z automatycznym ekspresem do kawy, cztery 19-calowe ekrany oraz system dźwiękowy z czterema subwooferami.

Kierowca czołowego klubu Bundesligi ma do dyspozycji komplet systemów bezpieczeństwa, a wśród nich Active Brake Assist ABA 4, który ostrzega w ciągu milisekund o potencjalnej kolizji z poruszającymi się pieszymi i automatycznie inicjuje częściowe hamowanie w razie potrzeby.

Klubowe patenty

Najbardziej lojalni fani są zawsze w trasie z graczami. Dlatego w autobusie znajduje się wizerunek maskotki zespołu (kozła Hennesa), a czerwona Setra wyposażona jest też w projektor, który wyświetla logo zespołu na ziemi pod czas postoju. Dzięki czemu pojazd wygląda dobrze nie tylko podczas jazdy, ale także podczas parkowania przed stadionem.

Dodatkowo, zgodnie z mottem zespołu "Zesamme sin mer FC" (dosłownie: "Razem jesteśmy FC"), pojazd jest przyozdobiony nazwiskami 6000 posiadaczy biletów okresowych, którzy zrezygnowali ze zwrotu biletów podczas kryzysu związanego z Corona.

Do tego wyjątkowy autobus Setra ma równie unikalną i odpowiednią tablicę rejestracyjną: "K-FC 1".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też: