TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

FlixBus chce wjechać do Rosji
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.02.2019 17:52:13
FlixBus chce wjechać do Rosji

FlixBus planuje uruchomienie połączeń w Rosji. Na początek chce jeździć do i z Moskwy.

FlixBus planuje uruchomienie połączeń w Rosji. Na początek chce jeździć do i z Moskwy.

André Schwämmlein, założyciel i dyrektor generalny FlixBus potwierdza, że firma jest we wczesnej fazie rozwoju biznesu w Rosji.

Niewielki zespół działa już w Moskwie i przygotowuje wejście na rynek. Na początku koncentrujemy się na Moskwie, jako głównym centrum nowej siatki połączeń. Wraz z regionalnymi firmami autobusowymi chcemy stworzyć atrakcyjną ofertę dalekobieżnych połączeń autobusowych o wysokich standardach dla rosyjskich klientów. Wielu przewoźników wykazało duże zainteresowanie naszym pomysłem i współpracą – powiedział André Schwämmlein.

FlixBus jest europejską firmą zapewniającą połączenia długodystansowe. Od 2013 roku posiada międzymiastową sieć połączeń autobusowych w Europie. Obecnie realizuje 350 000 połączeń dziennie do 2000 destynacji w 29 krajach. FlixBus w Polsce oficjalnie wystartował pod koniec 2017 roku. W 2018 roku uruchomił tam ponad 40 krajowych i zagranicznych tras i przewiózł ponad 4 miliony pasażerów. W Rosji jeszcze nie jest obecny, ale być może wkrótce to się zmieni.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
FlixBus
Rosja
Moskwa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.