TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

FlixBus otwiera kalendarz na jesień i "zbija piątkę"
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.08.2018 14:00:56
FlixBus otwiera kalendarz na jesień i

FlixBus otwiera kalendarz do listopada, wprowadza usługę "Zarezerwuj dodatkowe miejsce" oraz uruchamia promocję "Zbijamy piątkę".

Od 20 sierpnia, pasażerowie FlixBusa mogą kupić bilety na podróż do 5 listopada. Przedłużenie kalendarza dotyczy wszystkich połączeń, także nowych, wprowadzonych w ostatnich miesiącach.

FlixBus otwiera kalendarz do listopada – bilety na przejazdy można kupić z blisko trzymiesięcznym wyprzedzeniem i już teraz zaplanować jesienną podróż. Wydłużenie kalendarza dotyczy także nowych tras, które ruszą 7 września, m.in.:

  • Warszawa-Wrocław-Karpacz,

  • Warszawa-Wrocław-Zgorzelec

  • Warszawa-Rzeszów-Przemyśl.

Łącznie obecna siatka połączeń FlixBusa obejmuje ponad 80 miejscowości.

Dodatkowo, od 20 do 22 sierpnia trwa akcja promocyjna "Zbijamy piątkę", w ramach której bilety na połączenia krajowe na podróże od 27 sierpnia do 14 października można kupić już od 4,99 zł. Bilety w okazyjnej cenie dostępne są na stronie www.flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej. Promocja obejmuje przejazdy w ramach 10 linii z nowej siatki połączeń FlixBusa i uwzględnia ponad 100 relacji, w tym m.in.:

• Kielce – Warszawa

• Gliwice – Warszawa

• Gorzów Wielkopolski – Poznań

• Bydgoszcz – Warszawa

• Wrocław – Szczecin

• Bytom – Kraków

• Jastrzębie-Zdrój – Kraków

• Łódź – Szczecin

Wygodna podróż w pojedynkę

Co więcej, z myślą o pasażerach, którzy preferują podróże bez towarzystwa oraz cenią sobie spokój i prywatność, FlixBus wprowadza funkcję rezerwacji dodatkowego miejsca obok siebie. Wykupując dwa miejsca na jedno nazwisko, można odtąd podróżować wygodnie i mieć pewność, że nikt nie zajmie sąsiadującego fotela.

Aby zarezerwować dwa miejsca na przejazd w pojedynkę, należy wybrać opcję "Zarezerwuj dodatkowe miejsce" w oknie "Rezerwacja miejsc".WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
FlixBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.