TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

FlixBus Polska wjedzie do bałtyckich krajów. Za moment
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.02.2020 18:00:07
FlixBus Polska wjedzie do bałtyckich krajów

Estońskie Ministerstwo Ekonomii zatwierdziło wniosek firmy FlixBus Polska o otwarcie nowych tras do Tallina.

Według rosyjskojęzycznego portalu ERR, estońskie Ministerstwo Ekonomii zatwierdziło wniosek firmy FlixBus Polska o otwarcie nowych tras do Tallina.

Chodzi o linie:

  • Berlin - Tallin

  • Warszawa - Tallin

  • Praga - Tallin

Jak powiedział portalowi LRT.lt Michał Leman, dyrektor wykonawczy FlixBus Polska:

-"Przygotowujemy się do rozpoczęcia działalności w krajach bałtyckich. Naszym priorytetem są trasy autobusowe łączące Tallin z innymi stolicami europejskimi, takimi jak Berlin i Warszawa. Planujemy uruchomić kierunki w pierwszej połowie 2020 roku" i dodał, że obecnie planowane jest włączenie Wilna na nową listę tras Flixbusa.

Według estońskich mediów to dobra wiadomość przede wszystkim dla pasażerów, natomiast niekoniecznie dla konkurencyjnej i największej na tym rynku firmy LuxExpress. Jednak zdaniem jej szefa, Hugo Osula, mimo silnej konkurencji na bałtyckim rynku, znajdzie się i miejsce dla FlixBusa.

-"Pasażerowie będą mieli większy wybór, a przewoźnicy będą musieli podjąć wysiłki w celu poprawy swoich usług" – wyjaśnia uspokajająco Osula.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
linie
FlixBus
Lux Express
Estonia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.