TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

FlixBus z promocją z okazji ETZT 2019
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.09.2019 20:53:58
FlixBus z promocją z okazji ETZT 2019

Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu również FlixBus przygotował specjalną promocję, wystartowała 16 września i obejmuje przejazdy od 1 do 29 października.

Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu również FlixBus przygotował specjalną promocję, wystartowała 16 września i obejmuje przejazdy od 1 do 29 października.

W jej ramach, bilety na połączenia krajowe będą dostępne już od 4,99 zł, a na międzynarodowe – od 19,99 zł.

Dodatkowo, FlixBus daje możliwość przekazania określonej składki – wyliczanej na podstawie liczby kilometrów podróży – na rzecz ochrony środowiska. Dzięki współpracy z organizacją Atmosfair, finansowane są projekty prowadzące do zmniejszania emisji dwutlenku węgla. Obecnie na taki krok decyduje się 6% pasażerów FlixBusa.

FlixBus wyznacza trendy

Od początku 2019 roku FlixBus Polska włączył ponad 80 polskich i europejskich miast do swojej siatki połączeń, a w sezonie letnim zielonymi autobusami podróżowało o 30% pasażerów więcej niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym. Wśród popularnych destynacji warto wyróżnić polskie kierunki nadmorskie, takie jak Kołobrzeg, Karwia oraz Łeba, a także górskie: Ustrzyki Górne czy Karpacz. Oprócz miast, które stanowią centra przesiadkowe FlixBusa w Polsce – Warszawy, Krakowa i Wrocławia – pasażerowie najchętniej za cel podróży wybierali Katowice, Gdańsk, Poznań, Łódź i Zakopane. Łącznie oferta operatora w Polsce to już ponad 200 kierunków podróży.

– Aby zachęcić do zrezygnowania z samochodów osobowych na rzecz transportu publicznego konieczne jest zapewnienie kompleksowej oferty dla pasażerów – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie. – Poprzez włączanie coraz większej liczby polskich i zagranicznych miejscowości do siatki połączeń, FlixBus przeciwdziała wykluczeniu komunikacyjnemu oraz promuje transport przyjazny dla środowiska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
FlixBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.