TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

FlixBus zagra z Orkiestrą i przewiezie wolontariuszy
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.12.2018 09:00:21
FlixBus zagra z Orkiestrą i przewiezie wolontariuszy

27. edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wesprze m.in. FlixBus, zapewniając darmowe przejazdy dla wolontariuszy. W ramach aukcji będzie można wylicytować specjalny bilet "Na koniec świata i kilometr dalej".

13 stycznia odbędzie się 27. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję wesprze m.in. FlixBus, zapewniając darmowe przejazdy dla wolontariuszy, a pracownicy firmy wezmą udział w 13. Biegu "Policz się z cukrzycą". W aukcji WOŚP będzie można również wylicytować specjalny bilet "Na koniec świata i kilometr dalej".

-"Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy po raz pierwszy i mamy nadzieję, że wpisze się to już na stałe w nasz kalendarz najważniejszych wydarzeń. To dla nas ogromny zaszczyt, że wolontariusze z całej Polski i Europy będą mogli dotrzeć dzięki nam do samego serca WOŚP w dniu wielkiego Finału – podkreśla Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – Również jako zespół FlixBus Polska będziemy aktywnie zaangażowani w inicjatywy organizowane przez WOŚP, m.in. zbiórkę pieniędzy oraz 13. Bieg "Policz się z cukrzycą".

Autokary z serduszkiem

Już teraz na polskich drogach spotkać można autobus FlixBusa z unikatowym brandingiem – charakterystycznym serduszkiem WOŚP. W dniu Finału stanie on na Placu Defilad, a na uczestników imprezy czekać będą liczne atrakcje.

W ramach internetowej aukcji wylicytować będzie można specjalny bilet FlixBusa "Na koniec świata i kilometr dalej". Dzięki niemu, zwycięzca aukcji będzie miał do dyspozycji 12 darmowych przejazdów w dowolne miejsca z oferty FlixBusa, w której znajduje się 2000 destynacji w 29 krajach. Bony ważne będą przez cały 2019 rok. Dodatkiem do biletu będzie model autobusu FlixBus.

Bieg "Policz się z cukrzycą" odbędzie się już po raz 13., tradycyjnie na trasie pięciokilometrowej. W biegu wezmą udział pracownicy FlixBus Polska, a wszyscy uczestnicy otrzymają vouchery uprawniające do zniżki na przejazd FlixBusem. Za datki zebrane przy rejestracji zakupione zostaną pompy insulinowe w ramach prowadzonego przez Orkiestrę Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Bieg odbędzie się nie tylko w Warszawie, ale też w wielu miejscach Polski, gdzie poszczególne sztaby zorganizują kilkadziesiąt biegów i imprez sportowych promujących zdrowy styl życia.

Przypomnijmy, że FlixBus w Polsce oficjalnie wystartował pod koniec 2017 roku. W 2018 roku uruchomił tam ponad 40 krajowych i zagranicznych tras i przewiózł ponad 4 miliony pasażerów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
CSR
FlixBus
 • Kamil Nowakowski – 21.12.2018

  FlixBus Znakomita promocja dla przewoźnika !

 • Rafał Łagodzki – 21.12.2018

  Pięknie Flixbus

 • Kamil Janos – 21.12.2018

  No to przerzucam się na Ecolines😐

 • Witold Zagórski – 22.12.2018

  Niestety to robił Polski Bus a teraz Niemcy to małpują , bez oceniania samej orkiestry

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.