TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Francja: Wypadek autokaru linii Paryż-Londyn
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 04.11.2019 10:28:15

33 osoby ranne w wypadku autobusu na północy Francji.

33 osoby zostały ranne, w tym cztery ciężko, w wypadku autobusu na północy Francji na autostradzie A1 w departamencie Sommy.

3 listopada autokar należący do platformy Flixbus przewrócił się na bok - poinformowała lokalna prefektura, nie podając szczegółów.

Na 33 osoby, które podróżowały autokarem, 29 zostało lekko poszkodowanych; nie wiadomo, jaki jest stan ciężko rannych.

Autokar miał pokonać trasę Paryż-Londyn. Do wypadku doszło na odcinku autostrady łączącym miasta Amiens i Saint-Quentin. Podróżowali nim również cudzoziemcy, ale nie podano jeszcze ich narodowości.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Francja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.