TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gdańsk: Pożar autobusu miejskiego
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 29.11.2017 11:52:10

Jak informuje portal Naszemiasto.pl - 28 listopada, kilka minut po godz. 16 na ul. Kartuskiej w Gdańsku zapalił się miejski autobus.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 16.15, ale autobus został ugaszony jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Na miejscu trwają jeszcze czynności sprawdzające. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych – mówi dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Gdańsk

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.