TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gdańsk: Pożar autobusu miejskiego
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 29.11.2017 11:52:10

28 listopada, kilka minut po godz. 16 na ul. Kartuskiej w Gdańsku zapalił się miejski autobus.

Jak informuje portal Naszemiasto.pl - 28 listopada, kilka minut po godz. 16 na ul. Kartuskiej w Gdańsku zapalił się miejski autobus.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 16.15, ale autobus został ugaszony jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Na miejscu trwają jeszcze czynności sprawdzające. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych – mówi dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Gdańsk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.