TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

GDDKiA: w środę likwidacja bramek na A2
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.03.2019 10:50:04

GDDKiA: w środę ruszy likwidacja bramek do poboru opłat na A2

W środę -13 marca - ruszą prace związane z likwidacją bramek do poboru opłat na autostradzie A2 w rejonie Pruszkowa - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Jan Krynicki.

Rzecznik wyjaśnił, że w poniedziałek wykonawca zaczął przygotowania, a właściwe prace mają ruszyć w środę.

"W środę ruszają pierwsze prace na placu poboru opłat. Likwidujemy po trzy wysepki, patrząc od wewnątrz. Remont będzie się odbywał w miejscu, który już dziś jest wydzielony, wiec utrudnienia będą jak najmniejsze" - powiedział rzecznik.

Dodał, że prace na A2 odbywać się będą na punkcie poboru opłat Pruszków, a wykonawca ma czas do końca czerwca br. Na razie pozostaną zewnętrzne wysepki.

"Od 1 lipca br. powinniśmy pojechać bezkolizyjnie dwoma pasami w każdym kierunku" - zapewnił Krynicki.

Likwidację bramek na pruszkowskim węźle A2 w grudniu ub.r. zapowiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. "To miejsce będzie wreszcie bezpieczne dla użytkowników autostrady A2" - zaznaczył szef resortu infrastruktury podczas konferencji podsumowującej trzy lata prac ministerstwa. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
droga
A2
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.