TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gdynia testuje białe wyświetlacze Pixela
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.05.2017 10:53:01 15 komentarzy
Gdynia testuje białe wyświetlacze Pixela

Od 16 maja firma PKM Gdynia testuje nowe wyświetlacze wyprodukowane przez bydgoski Pixel. Najważniejsza różnica to kolor.

Od 16 maja firma PKM Gdynia testuje nowe wyświetlacze wyprodukowane przez bydgoski Pixel. Najważniejsza różnica to kolor. Tablice wyświetlają kierunki nie tak jak zawsze w barwie bursztynowej, ale w kolorze białym.

Następna różnica to rozmiary tablic:

1. Tablica przednia 24 x 200 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 5000 cd ( kandeli).

2. Tablica boczna 24 x 160 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 8000 cd.

3. Tablica tylna 24 x 40 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 5000 cd.

Dodatkowo zamontowana została też tablica na diodach RGB, pozwalająca na prezentacje numeru linii w różnych kolorach. Jej rozmiary to 32 x 48 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 5000 cd.

Wszystkie te nowinki można zobaczyć w autobusie MAN Lion`s City CNG o numerze 2091. Przewoźnik zaprasza do przejażdżki i czeka na opinie pasażerów.


Sprawdź też:
PKM Gdynia
Pixel
informacja

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.