TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gdynia testuje białe wyświetlacze Pixela
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.05.2017 10:53:01 15 komentarzy
Gdynia testuje białe wyświetlacze Pixela

Od 16 maja firma PKM Gdynia testuje nowe wyświetlacze wyprodukowane przez bydgoski Pixel. Najważniejsza różnica to kolor. Tablice wyświetlają kierunki nie tak jak zawsze w barwie bursztynowej, ale w kolorze białym.

Następna różnica to rozmiary tablic:

1. Tablica przednia 24 x 200 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 5000 cd ( kandeli).

2. Tablica boczna 24 x 160 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 8000 cd.

3. Tablica tylna 24 x 40 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 5000 cd.

Dodatkowo zamontowana została też tablica na diodach RGB, pozwalająca na prezentacje numeru linii w różnych kolorach. Jej rozmiary to 32 x 48 o maksymalnym świeceniu tablicy przy pełnym rozświetleniu ok. 5000 cd.

Wszystkie te nowinki można zobaczyć w autobusie MAN Lion`s City CNG o numerze 2091. Przewoźnik zaprasza do przejażdżki i czeka na opinie pasażerów.


Sprawdź też:
PKM Gdynia
Pixel
informacja

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.