TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Głosuj na "Najlepsze zdjęcie Nowego Urbino 2017"!
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.01.2018 10:04:17 1 komentarz
Głosuj w konkursie Najlepsze zdjęcie Nowego Urbino 2017

Zapraszamy na nasz FanPage, gdzie do niedzieli można głosować na najlepsze zdjęcie Nowego Urbino AD 2017. Czekamy na Wasze lajki do północy, 14 stycznia.

Zapraszamy na nasz FanPage, gdzie do niedzieli można głosować na najlepsze zdjęcie Nowego Urbino AD 2017. Czekamy na Wasze lajki do północy, 14 stycznia.

I uwaga - z racji tego, że naprawdę mamy sporo kalendarzy, nagrodzimy również najciekawsze komentarze, także głosujcie z głową. Startujemy!

Podsumowując:

Konkurs organizowany jest przy współpracy z Solaris Bus & Coach S.A., który jest fundatorem nagród. Do wygrania jest 10 kalendarzy książkowych A5 (dla prac z największą liczbą lajków), 15 miesięcznych kalendarzy ściennych oraz 20 naściennych plannerów całorocznych od Solarisa! Życzymy powodzenia!WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
  • mój głos na najładniejszy autobus – 15.01.2018

    https://www.google.pl/search?q=ursus+autobus&rls=com.microsoft:pl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjT_4O-_NnYAhVTxaYKHY8QD0gQsAQIPQ&biw=1536&bih=779#imgrc=G7663R7r541ZBM:

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.