TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gniezno: Pożar miejskiego autobusu
GNIEZNO24.COM - Opublikowano: 22.11.2018 17:15:32

22 listopada, na ul. Gdańskiej doszło do pożaru autobusu należącego do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Jak informuje portal gniezno24.com - 22 listopada, na ul. Gdańskiej doszło do pożaru autobusu należącego do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Do zdarzenia doszło około godziny 5:30 na wysokości przejazdu kolejowego na ul. Gdańskiej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierowca autobusu MPK, jadąc od strony Winiar w kierunku ul. Pałuckiej, zauważył dym wydobywający się z tylnej części pojazdu. Po jego zatrzymaniu płomienie przedostały się do wnętrza kabiny pasażerskiej.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po przyjeździe przystąpiły do akcji gaszenia komory silnika oraz objętego ogniem wyposażenia wnętrza, jednocześnie prowadząc wentylację kabiny.

W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał - autobus dopiero miał zacząć kurs. Sam pojazd nie nadaje się obecnie do dalszej eksploatacji. Na czas prowadzonych działań przejazd ul. Gdańską w tym rejonie był zamknięty.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Gniezno
Wielkopolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.