TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gorzów chce kupić 6 autobusów. Trwa szacowanie
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.07.2020 17:00:17
Gorzów chce kupić 6 autobusów. Trwa szacowanie ; fot. MZK Gorzów Wlkp.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim robi pierwszy krok do zakupu nowych autobusów.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim robi pierwszy krok do zakupu nowych autobusów.

22 czerwca lubuska firma ogłosiła postępowanie zatytułowane: "Szacowanie ceny: Dostawa 6 szt. fabrycznie nowych, niskopodłogowych, klasy MAXI o długości w przedziale 11,5 – 12m, przyjaznych środowisku autobusów miejskich."

Oferty można wysyłać do … 24 lipca, do 10.00.

Co chce Gorzów?

Jak precyzuje MZK, pojazdy mają być dwuosiowe, w wersji miejskiej, zasilane olejem napędowym, spełniające normę EURO 6 i wyprodukowane min. w 2020 r.

Do tego każdy autobus powinien posiadać:

  • Pełną klimatyzację

  • System informacji pasażerskiej zgodne z MZK Gorzów Wlkp

  • Gwarancja cało pojazdowa 36 miesięcy

  • Biletomat / lub bez biletomatu

Jak informuje gorzowski przewoźnik, postępowanie ma charakter szacowania wartości i nie zostanie zakończone wyborem oferty, a zamawiający jest teraz zobowiązany do przeprowadzenia szacowania wartości zamówienia w myśl artykułów 32-35 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

W celu zapewnienia rzetelności i transparentności procesu, MZK zdecydował się na zastosowanie w tym celu platformy zakupowej. Zainteresowani w pozycji nr 1 wpisują łączną kwotę i wysyłają.

Jak zastrzega zakład, zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy szacowanie wartości odbywa się nie wcześniej niż 3 miesiące od planowanego postępowania; a poza szacowaną wartością zamówienia, MZK zwróci się do oferentów z serią pytań o szczegóły techniczne.

Jednocześnie zamawiający zastrzega, że odpowiedź na niniejsze zapytanie w zakresie szacowania ceny może skutkować zaproszeniem do złożenia oferty. Czyli warto.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
MZK Gorzów Wlkp.