TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gwatemala: Zderzenie autokaru z ciężarówka
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 24.12.2019 11:10:32

Gwatemala/ Co najmniej 20 zabitych w wypadku autokaru

Gwatemala/ Co najmniej 20 zabitych w wypadku autokaru

Co najmniej 20 osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych w zderzeniu autokaru z ciężarówką w sobotę we wschodniej Gwatemali - poinformowała krajowa agencja ds. katastrof. Wśród ofiar jest dziewięcioro dzieci.

Rannych przewieziono do kilku szpitali w regionie.

"Głębokie ubolewanie" z powodu wypadku wyraził na Twitterze prezydent elekt Gwatemali Alejandro Giammattei.

Do zdarzenia doszło w pobliżu miasta Gualan na południowym wschodzie kraju. Według agencji ds. katastrof autobus jechał do stolicy z północno-wschodniego departamentu Peten.

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Strażacy powiedzieli dziennikarzom, że ciężarówka najprawdopodobniej uderzyła w tył autobusu. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Gwatemala
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.