TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gwiazdy jeżdżą autobusami Polonusa
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.01.2020 14:00:30
Gwiazdy jeżdżą z Polonusem podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej

Polonus został oficjalnym przewoźnikiem trasy koncertowej "Atmasfera Exclusive"

Polonus został oficjalnym przewoźnikiem trasy koncertowej "Atmasfera Exclusive" w ramach której odbywają się koncerty największych gwiazd polskiej muzyki np. Piotra Cugowskiego, Dawida Kwiatkowskiego czy Michała Szpaka.

Organizatorem trasy koncertowej jest znana na rynku firma Atma, obecna na polskiej branży od prawie 30 lat. "Atmasfera Exclusive" to nowy projekt łączący w sobie dwa niezwykłe światy – debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki.

Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes: ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna – trzech trenerów i ich podopieczne zarówno w niesamowitych duetach, jak też w występach solowych. Nowe aranżacje polskich i zagranicznych hitów w wykonaniu orkiestry pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego.

W ramach trasy koncertowej artyści podróżują nowoczesnymi i komfortowymi biało – czerwonymi autokarami narodowego przewoźnika Polonus. Koncerty zaplanowane są w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Katowicach oraz Gdańsku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Polonus