TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Hajnówka tradycyjnie zamawia jeden autobus
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.03.2017 09:00:01
Hajnówka tradycyjnie zamawia jeden autobus; fot. http://zkmhajnowka.blog.onet.pl

ZKM Hajnówka to jeden z najmniejszych przewoźników miejskich w Polsce, który co dwa-trzy lata kupuje po jednym autobusie. Teraz wybił właściwy moment do kolejnej odnowy taboru.

ZKM Hajnówka to jeden z najmniejszych przewoźników miejskich w Polsce, który co dwa-trzy lata kupuje po jednym autobusie. Teraz wybił właściwy moment do kolejnej odnowy taboru.

24 marca 2017 r. Zakład Komunikacji Miejskiej ogłosił przetarg na zakup jednego autobusu miejskiego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2015 roku i posiadającego przebieg nie większy niż 10 000 km. Wymagany termin realizacji zamówienia to 30 czerwiec 2017 r.

Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty jest jedno ? najniższa cena 100%.

Zakupowa historia

Kryterium "prawie-nowego" pojazdu wskazuje, że przewoźnik po raz kolejny szuka taniego autobusu, jeszcze z silnikiem z normą spalin Euro 5. Zgodnie z dotychczasową tradycją zakupów, ZKM zapewne sięgnie po pojazd marki MAZ lub ZAZ. W latach 2008 ? 2011 przewoźnik stawiał na białoruskiego MAZ-a, ale ostatnio zmienił preferencję ? i w 2014 r. zakupił pierwszy egzemplarz ZAZ A10, który m.in. możemy spotkać w taborze PKS Grodzisk Maz. czy firmy Warbus w Obornikach Wlkp. Jak tym razem? Przekonamy się o tym  6 kwietnia, kiedy zaplanowano otwarcie ofert.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZKM Hajnówka
przetarg
tabor
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.