TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Hiszpania: Kierowca autobusu z zawałem podczas jazdy
POLSKIE RADIO - Opublikowano: 10.04.2019 09:30:30
Hiszpania: Kierowca autobusu z zawałem podczas jazdy; fot. Twitter

5 kwietnia w hiszpańskiej Maladze doszło do groźnego wypadku. Kierowca autobusu w czasie jazdy doznał zawału serca i stracił panowanie nad kierownicą.

5 kwietnia w hiszpańskiej Maladze doszło do groźnego wypadku. Kierowca autobusu w czasie jazdy doznał zawału serca i stracił panowanie nad kierownicą. Rozpędzony pojazd staranował 13 samochodów zaparkowanych wzdłuż ulicy.

Podczas zdarzenia w autobusie znajdowało się 13 pasażerów. Po tym jak kierowca zasłabł, pojazd przejechał ok. 100 metrów. 13 zaparkowanych samochodów zostało staranowanych.

Ratownicy reanimowali kierowcę autobusu. Stan 49-latka określa się jako stabilny. Mężczyzna przebywa w szpitalu.

Pasażerowie nie ucierpieli w wypadku, musieli jednak poczekać na pomoc straży pożarnej, aby opuścić autobus.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
kierowca
Hiszpania
  • Sebastian Pioro – 10.04.2019

    Ladnie taranował... Ale jak siegniecie dosc daleko pamięcią - to w Warszawie byl podobny wypadek na Emilii Plater. Kierowca Neoplana na ostatnim przystanku (po opouszczeniu prezez pasażerów pojazdu) dostał ataku padaczki. Staranowal autobus prywatnego przewoznika podmiejskiego (jak pamietam byl to Jelcz) jakies samochody i zatrzymal sie dopiero na tramwaju w Al. Jerozolimskich....

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.