TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Hiszpanie nagradzają autokary z Wrocławia
InfoBus.pl - Opublikowano: 26.01.2019 12:00:19
Hiszpanie nagradzają autokary z Wrocławia

Nowa gama produkowanych we Wrocławiu autokarów Volvo 9000 zdobyła hiszpański tytuł "Autokaru Roku 2019".

Nowa gama produkowanych we Wrocławiu autokarów Volvo 9000 zdobyła hiszpański tytuł "Autokaru Roku 2019."

Hiszpański magazyn podróżniczy Revista Viajeros nagrodził nową gamę autokarów Volvo 9000 tytułem Autokaru Roku 2019. Pojazdy Volvo zostały wyróżnione za komfort, bezpieczeństwo, właściwości jezdne i wydajność. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 23 stycznia w Madrycie.

Tytuł Autokar Roku to jedna z nagród dla najlepszych pojazdów przemysłowych na rynku hiszpańskim, jest postrzegana jako jedna z najbardziej prestiżowych nagród w sektorze transportu. Jest przyznawana przez jury złożone z szerokiej reprezentacji specjalistów z branży, w skład którego wchodzą eksperci, operatorzy, stowarzyszenia, władze, producenci i biura podróży.

-"Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia. Otrzymanie nagrody tej klasy jest dla nas zaszczytem i wyrazem uznania dla wysiłków całego zespołu, który dołożył wszelkich starań, aby zrealizować wszystkie założenia opracowane dla serii Volvo 9000". powiedział Jaime Verdú, dyrektor handlowy Volvo Buses w Hiszpanii.

Nowa platforma autokarowa Volvo klasy premium to największa od ponad 20 lat inwestycja firmy w tym segmencie. Nowa gama autokarów opiera się na kompleksowej koncepcji działalności turystycznej i obejmuje wiele udoskonaleń, począwszy od konstrukcji i właściwości jezdnych, poprzez nowe funkcje bezpieczeństwa, aż po ekskluzywny design.

Linia Volvo 9000 została wprowadzona na rynek w 2018 r. Pierwsze autokary zaczną kursować po hiszpańskich drogach już w najbliższych miesiącach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
autokar
Volvo
Hiszpania
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.