TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ikarus 280 jako mobilny plac zabaw
DZIENNIK ŁÓDZKI - Opublikowano: 19.07.2017 14:26:30 1 komentarz

Happy Bus to pojazd, który już od wielu lat w czasie wakacje odwiedza dzieci z różnych miejscowości województwa łódzkiego. Wymyśliła go fundacja Happy Kids

Jak informuje Dziennik Łódzki - Happy Bus to pojazd, który już od wielu lat w czasie wakacje odwiedza dzieci z różnych miejscowości województwa łódzkiego.

Wymyśliła go fundacja Happy Kids. Chodzi o dotarcie do tych dzieci, które nie mają szans na wakacyjne wyjazdy. Ostatnio pojazd parkował przy stadionie w Strumianach.

Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Były gry i zabawy prowadzone przez wolontariuszy pochodzących z różnych krajów. Dzieci mogły ponadto skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, pobawić się w domku, czy spróbować swych sił w dmuchanej kuli na wodzie.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
oldtimer
  • zxcvbnm – 07.08.2017

    Jak byłem mały, jak nie było z tyłu pasażerów w Ikarusie i nikt nie patrzył to wspinałem się po tylnej poręczy :D Już wtedy te autobusy MZA były dla mnie placem zabaw.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.