TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Indie: Katastrofa autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 21.06.2019 08:41:32

Indie: 39 śmiertelnych ofiar katastrofy autobusu

39 osób poniosło śmierć kiedy autobus, którym jechali nie zdołał pokonać ostrego zakrętu i stoczył się do głębokiego parowu po liczącym prawie 500 metrów zboczu. Do tej tragedii doszło na górskiej drodze w północnych Indiach, w stanie Himachal Pradesh - poinformowała policja.

Jak przekazał oficer policji Amar Singh do szpitala w mieście Kullu przewieziono 21 osób z ciężkimi obrażeniami.

Dodał, że na miejscu tragedii zginęło 25 osób a dalsze 14 zmarły po przewiezieniu do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Indyjskie drogi należą do najniebezpieczniejszych na świecie. Corocznie ginie na nich ok. 150 tys. ludzi.

Przyczyny wypadków to niezmiennie przeładowane pojazdy, zły stan dróg, zły stan techniczny pojazdów lub ryzykowny sposób jazdy. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Indie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.