TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Indie: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 26.11.2018 10:39:04

Co najmniej 25 śmiertelnych ofiar katastrofy autobusu

Co najmniej 25 osób, w tym wiele dzieci w wieku szkolnym poniosło śmierć kiedy rozpędzony autobus wpadł do kanału w południowych Indiach - poinformowały w sobotę - 24 listopada - władze.

Katastrofa wydarzyła się w okręgu Mandya, w odległości 105 km na południowy zachód od Bangalore, a jej przyczyną była prawdopodobnie utrata przez kierowcę kontroli nad pojazdem.

Na miejsce wezwano płetwonurków, którzy poszukują ciał ofiar. Nie były one w stanie wydostać się z autobusu bowiem przewrócił się na bok blokując drzwi.

Według agencji Press Trust of India (PTI) wiele ofiar to dzieci, które wracały ze szkoły.

Na drogach w Indiach ginie corocznie ok. 150 tys. osób. Przyczyny to najczęściej nieprzestrzeganie podstawowych przepisów ruchu, zły stan dróg i pojazdów oraz ich przepełnienie. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Indie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.