TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Indonezja: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 12.02.2018 16:29:06

Co najmniej 27 osób zginęło, a 16 zostało rannych w wypadku autobusu, który w sobotę, 10 lutego, spadł ze wzgórza na głównej indonezyjskiej wyspie Jawa

Co najmniej 27 osób zginęło, a 16 zostało rannych w wypadku autobusu, który w sobotę, 10 lutego,  spadł ze wzgórza na głównej indonezyjskiej wyspie Jawa - poinformowała policja. Niektórzy ranni są w stanie krytycznym.

Zdaniem policji podczas jazdy pod górę silnik pojazdu stracił moc. Wtedy autobus zaczął jechać do tyłu, potrącił motocykl i spadł ze wzgórza. Do wypadku doszło na krętej drodze w zachodniej części Jawy.

Autobus, którym podróżowało ponad 40 osób, jechał z popularnego wśród turystów wulkanu Tangkuban Perahu do miasta Tangerang.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Azja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.