TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Indonezja: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 12.02.2018 16:29:06

Co najmniej 27 osób zginęło, a 16 zostało rannych w wypadku autobusu, który w sobotę, 10 lutego, spadł ze wzgórza na głównej indonezyjskiej wyspie Jawa

Co najmniej 27 osób zginęło, a 16 zostało rannych w wypadku autobusu, który w sobotę, 10 lutego,  spadł ze wzgórza na głównej indonezyjskiej wyspie Jawa - poinformowała policja. Niektórzy ranni są w stanie krytycznym.

Zdaniem policji podczas jazdy pod górę silnik pojazdu stracił moc. Wtedy autobus zaczął jechać do tyłu, potrącił motocykl i spadł ze wzgórza. Do wypadku doszło na krętej drodze w zachodniej części Jawy.

Autobus, którym podróżowało ponad 40 osób, jechał z popularnego wśród turystów wulkanu Tangkuban Perahu do miasta Tangerang.(PAP)


Sprawdź też:
wypadek
Azja

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.