TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Irizar i8 nowym autokarem Wisły Kraków! [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.02.2017 13:24:22 3 komentarze
Irizar i8 nowym autokarem piłkarzy Wisły Kraków [FILM]

Wczoraj miała miejsce prezentacja nowego autokaru Wisły Kraków. Wiślacki Smok czyli Irizar i8 nadjechał i zaprezentował się w pełnej krasie. W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele firm partnerskich Wanicki i Antrans.

Wczoraj, 22 lutego 2017 r., miała miejsce prezentacja nowego autokaru Wisły Kraków. Wiślacki Smok czyli Irizar i8 nadjechał i zaprezentował się w pełnej krasie. W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele firm partnerskich: Wanicki i Antrans. Poniżę prezentujemy film z tego wydarzenia.

Na ten wieczór piłkarze i kibice Białej Gwiazdy czekali bardzo długo. Nic dziwnego, że kluczyki do nowego autokaru były przekazywane bardzo uroczyście. Być może dlatego satysfakcja prezes Wisły była tak duża.

-"Przygotowanie tego cuda trochę trwało, więc tym bardziej miło jest zobaczyć go na żywo. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować naszym partnerom - firmom Wanicki i Antrans, bo to dzięki nim możemy wsiąść do tego autokaru" - powiedziała prezes Wisły Kraków SA, Marzena Sarapata.

W podobnym tonie wypowiadali się też partnerzy klubu, którym należy się dużo szacunku za wysiłek włożony w cały projekt.

-"Długo wyczekiwaliśmy tego momentu. Chciałbym podziękować pani Marzenie i wszystkim działaczom Wisły Kraków. Zrobili naprawdę dużo, żeby piłkarze mogli podróżować w takich warunkach. Mogę powiedzieć, że to najlepszy albo jeden z najlepszych autokarów, jakie są dostępne obecnie na rynku. Pomijając już sam design to wrażenie robi też technologia. Znajdują się tu profesjonalny zestaw audio, wideo, Wi-Fi, gniazdko pod każdym fotelem, wejście USB" - wymienia atuty Bartłomiej Wanicki, jeden z właścicieli firmy Wanicki.

Real pozazdrości długości

Przekazany autokar to kolejny w Polsce topowy autokar Irizara, czyli model i8 w silnikiem Paccar (DAF) MX13 o mocy 510 KM, współpracujący z automatyczną skrzynia biegów ZF AStronic. Długość pojazdu to 15 m. , co przekłada się na zwiększone miejsce na piłkarskie nogi, co w przypadku podróży do Szczecina lub Białegostoku może okazać się bardzo ważne.

-"Dopracowaliśmy każdy detal! Wmontowaliśmy 56 foteli, a nie 70, żeby każdy miał bardzo dużo przestrzeni" - kontynuuje Wanicki, który twierdzi, że podobną maszyną nie może pochwalić się nawet Real Madryt. Autokar Królewskich jest krótszy o metr od Wiślackiego Smoka.

Z kolei kierownik działu spedycji firmy Antrans wskazuje bardzo duży bagażnik pojazdu jako jego olbrzymią zaletę. "Luki są bardzo pojemne i myślę, że wszystko co potrzebne na mecz powinno się w nich bez problemu znaleźć. Również trzy punkty!" - śmieje się Sebastian Szklarczyk.

Poza tym Antrans także wiele mówi o owocnej współpracy z pracownikami klubu i jego zarządem.

-"Nasze serce jest z Wisłą, więc negocjacje były z pewnością łatwiejsze. Jednak poważnie mówiąc to chciałbym podziękować pani Sarapacie. Mieć takiego sternika to wielki skarb. Owszem, były różne momenty, różne problemy, ale determinacja zarządu była ogromna. My jako Antrans cieszymy się natomiast, że możemy się stale rozwijać, poszerzać naszą flotę, a przy okazji być z innymi firmami w tej wielkiej wiślackiej rodzinie".

Autokar na trzy punkty

Ale czymże byłaby konferencja bez samych podróżujących? Pod wielkim wrażeniem maszyny był Arkadiusz Głowacki, który zasiadł u boku Rafała Boguskiego, a potem długo przyglądał się wnętrzu pojazdu.

-"Chciałbym podziękować wszystkim, że Wisła doczekała się takiego autokaru. Brawa należą się partnerom i pani prezes za owocne negocjacje. To na pewno pomoże nam w tym, żeby regularnie przywozić trzy punkty z wyjazdów. Może właśnie tego brakowało nam w delegacjach?" - uśmiecha się kapitan Białej Gwiazdy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Irizar
i8
Wanicki
Antrans
  • dren – 23.02.2017

    Fajną tą prezes mają

  • BUSOMAT PL – 23.02.2017

    Piekny autokar

  • Grzegorz45 – 05.09.2017

    Piękna maszyna, naprawdę solidna i komfortowa. Szkoda, że zwykły śmiertelnik nie może sobie pozwolić na taki luksus, ale nie wszystko stracone :) niektórzy przewoźnicy potrafią to naprawdę zrekompensować solidną flotą. Dobrym przykładem są choćby http://www.autokaryakord.pl/ z których sam korzystam, dysponują nowoczesnym sprzętem, dostosowanym do potrzeb każdego pasażera.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.