TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jak środa to promocja w LOT - 21.08
InfoAir.pl - Opublikowano: 21.08.2019 10:05:21
Jak środa to promocja w LOT - 21.08

Szalona Środa w LOT, czyli oferta ważna tylko do dzisiaj - do północy.

Szalona Środa w LOT, czyli oferta ważna tylko do dzisiaj - do północy.

Zanim wybierzesz kierunek - sprawdź okres podróży, na który obowiązuje promocyjna cena:

Połąga*

Podróż z dużym bagażem: od 299 PLN

Podróż z bagażem podręcznym: od 189 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 05.09.2019 - 30.09.2019

Leć do nadbałtyckiej krainy bursztynu – Połągi – jednego z największych litewskich kurortów. Molo, piękne i czyste plaże, uzdrowiskowy klimat i otoczenie sosnowych borów sprawiają, że jest to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku. Miasto jest pełne pastelowych restauracji, barów i straganów, w których serwowane są lokalne przysmaki bogato przyprawione kminkiem.

Stuttgart*

Podróż z dużym bagażem: od 599 PLN

Podróż z bagażem podręcznym: od 389 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.11.2019 - 31.01.2020

Domeną Stuttgartu są liczne perły architektury i motoryzacji. Te pierwsze zawdzięcza francuskim inspiracjom i niemieckiemu porządkowi, które nadały metropolii wyjątkowego sznytu. Oryginalnym przykładem zabudowy jest Kunstmuseum, goszczące prace licznych artystów. Jeśli jesteś fanem samochodów, wybierz się do muzeów marek Mercedes Benz i Porsche, gdzie zapoznasz się z historią legendarnych aut.

Sztokholm*

Podróż z dużym bagażem: od 629 PLN

Podróż z bagażem podręcznym: od 429 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 23.09.2019 - 31.10.2019

Sztokholm, zwany Wenecją Północy, bez problemu wygrałby rywalizację na najoryginalniej położoną stolicę europejską. Starówka znajduje się na wyspie zajmującej przesmyk między Morzem Bałtyckim i wielkim jeziorem Mälaren, a jego okolice to mozaika sosnowych lasów, jezior i skał.

Bejrut*

Podróż z dużym bagażem: od 959 PLN

Podróż z bagażem podręcznym: od 699 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 22.10.2019 - 20.11.2019

Zaplanuj jesienny urlop w Bejrucie i zobacz oryginalną mieszanka wielu kultur, tradycji i stylów. Stolica Libanu jest eklektycznym miastem, które na pierwszy rzut oka wydaje się być placem budowy, gdzie zabytki powoli ustępują miejsca nowoczesnym budynkom. Bejrut kusi malowniczymi widokami, piaszczystymi plażami oraz bogactwem smaków.

Pekin*

Podróż z dużym bagażem: od 1799 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 28.10.2019 - 02.01.2020

Pekin słynie z niezwykłej różnorodności i sprzeczności. Kontrasty widać w mieście już od pierwszych chwil – stare świątynie z czasów cesarskich przeplatają się z nowoczesnymi, szklanymi wieżowcami. Oszołamiająca jest również wielkość metropolii i tłok, jaki w niej panuje. Pekin jest ponad 30 razy większy od Warszawy i zamieszkuje go prawie 20 mln ludzi. Największą atrakcją jest Zakazane Miasto – siedziba cesarzy dynastii Ming i Qing pochodząca z XV wieku.

Jakarta*

Podróż z dużym bagażem: od 2099 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 27.08.2019 - 31.10.2019

Tropikalna Indonezja to skupisko bajecznych miejsc do wypoczynku. Zaplanuj urlop w tym wyspiarskim kraju, gdzie w jednej wyprawie możesz połączyć liczne atrakcje. Archipelag Malajski to piękne metropolie, historyczne wioski, wysokie góry pokryte wiecznym śniegiem, złociste plaże na brzegu turkusowych wód i egzotyczne lasy deszczowe. Lot do Dżakarty jest jednym z naszych licznych połączeń do Azji, Australii i Nowej Zelandii, które realizujemy z liniami partnerskimi z dogodną przesiadką w Singapurze.

*Oferta dotyczy lotów z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Wrocławia i Zielonej Góry.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.