TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jak wypromować nowe autobusy? Wilno stawia na muzykę [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.12.2018 12:30:05 1 komentarz
Jak wypromować nowe autobusy? Wilno stawia na muzykę; fot. Aleksandra Leonova

Po intensywnych autobusowych zakupach przyszedł czas na ich promocję. W Wilnie na wybranych liniach autobusowych można było w weekend usłyszeć muzykę na żywo. To taki świąteczny prezent od UAB dla pasażerów.

Po intensywnych autobusowych zakupach przez Wilno przyszedł czas na ich promocję. W stolicy Litwy na wybranych liniach autobusowych można było w weekend usłyszeć muzykę na żywo. To taki świąteczny prezent od UAB dla pasażerów.

W ostatni weekend - z okazji zbliżających się świąt - firma UAB "Vilniaus viešasis transportas“ przygotowała dla swoich pasażerów miłą niespodziankę - w nowych autobusach i trolejbusach miały miejsce występy muzyczne. W ramach "Dnia muzyki na kołach" wystąpili różni młodzi artyści, którzy zagrali dla pasażerów i dał im nieoczekiwane emocje.

-"Podczas tegorocznego okresu świąteczny transportu publiczny w Wilnie radykalnie zmienił swoje oblicze. Na ulicach możemy zobaczyć ponad 250 nowych autobusów i trolejbusów, które pozwalają pasażerom szybciej i wygodniej poruszać się miejską komunikacją. Chcielibyśmy to pokazać naszym pasażerom w oryginalny i zabawny sposób. Dlatego zdecydowaliśmy, że muzyczny prezent i zorganizowaliśmy dzień muzyki w autobusach, a do współpracy zaprosiliśmy młodych, obiecujących wykonawców i zespoły - opisuje dyrektor UAB, Modesta Gusarovienė.

Na wybranych liniach

Od soboty - 15 grudnia - pasażerowie mogli usłyszeć muzykę w autobusach na liniach 1G, 2G, 3G, 5G,a w trolejbusach - na trasach 2,19. Linie zostały wybrane, jak najwięcej pasażerów usłyszało młodych muzykę. Ponadto obejmowały one jak największy obszar Wilna - zarówno centrum miasta, jak i linie lotniskowe.

Mieszkańcy pozytywnie zareagowali na mobilne występy - uśmiechali się, a niektórzy nawet próbowali śpiewać i tańczyć. Zobaczcie to zna zdjęciach i filmie.

Należy przypomnieć, że w Wilnie jeździ teraz prawie 250 nowych autobusów, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy dołączy do nich 41 nowych trolejbusów. Wielka odnowa transportu publicznego będzie kontynuowana także w kolejnych latach. Magistrat planuje, że do 2020 r. flota autobusowa w stolicy Litwy zostanie uzupełniona 135 nowymi autobusami, w tym pierwszymi pojazdami elektrycznymi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Litwa
  • mxfior – 18.12.2018

    UAB, to nie nazwa. To litewski odpowiednik sp. z o.o.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.