TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jasień: Gmina zleci dowóz dzieci i młodzieży szkolnej do szkół i przedszkoli
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.07.2018 17:56:10

Gmina Jasień informuje o ogłoszonym przetargu na dowóz dzieci i młodzieży szkolnej w gminie Jasień do szkół i przedszkoli w okresie od 03 września 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.

Gmina Jasień informuje o ogłoszonym przetargu na dowóz dzieci i młodzieży szkolnej w gminie Jasień do szkół i przedszkoli w okresie od 03 września 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.

Dane zamawiającego:

Gmina Jasień

68-320 Jasień

XX lecia 20

Tel. 68 4578872

Fax. 68 4578873

E-mail h.miklaszewska@jasien.pl

WWW www.bip.jasien.com.pl

Przedmiot zamówienia:

Bezpieczny i punktualny dowóz dzieci i młodzieży szkolnej w gminie Jasień do szkół i przedszkoli w okresie od 03 września 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. wraz z zapewnieniem im opieki na utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych z pierwszeństwem przejazdu dzieci i młodzieży z biletem miesięcznym

Przewozy dotyczą dni , w których odbywają się zajęcia lekcyjne zgodnie z kalendarzem roku szkolnego , z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii zimowych obowiązujących w województwie lubuskim oraz dni wolnych od nauki

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 6 sierpień 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
dowóz dzieci
szkoła
przedszkole
Gmina
Jasień
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.