TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jastrzębie: Uderzył w autobus - uciekł na felgach
DZIENNIK ZACHODNI - Opublikowano: 27.07.2017 11:06:47

24 lipca kierowca alfy romeo wjechał w autobus i uciekł na samych felgach

Jak informuje Dziennik Zachodni - 24 lipca kierowca alfy romeo wjechał w autobus i uciekł na samych felgach

W poniedziałek, tuż po godzinie 7. na ulicy 11 Listopada w Jastrzębiu-Zdroju, doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Oficer dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż doszło tam do kolizji osobówki z autobusem komunikacji miejskiej, a sprawca zdarzenia uciekł.

- Mundurowi ustalili, że kierowcą alfy romeo był młody mężczyzna, podróżujący z kobietą. W jednym z mieszkań przy ulicy Śląskiej zatrzymali właściciela pojazdu, którym okazał się 21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju - mówi mł. asp. Bogusława Dudek.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 21-latka ponad promil. Pasażerka pojazdu potwierdziła, że samochodem kierował jej znajomy, który brał udział w kolizji. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/jastrzebie-zdroj/a/kierowca-alfy-romeo-wjechal-w-autobus-i-uciekl-na-samych-felgach-zdjecia,12306899/


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Jastrzębie Zdrój
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.