TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jastrzębie: Uderzył w autobus - uciekł na felgach
DZIENNIK ZACHODNI - Opublikowano: 27.07.2017 11:06:47

Jak informuje Dziennik Zachodni - 24 lipca kierowca alfy romeo wjechał w autobus i uciekł na samych felgach

W poniedziałek, tuż po godzinie 7. na ulicy 11 Listopada w Jastrzębiu-Zdroju, doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Oficer dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż doszło tam do kolizji osobówki z autobusem komunikacji miejskiej, a sprawca zdarzenia uciekł.

- Mundurowi ustalili, że kierowcą alfy romeo był młody mężczyzna, podróżujący z kobietą. W jednym z mieszkań przy ulicy Śląskiej zatrzymali właściciela pojazdu, którym okazał się 21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju - mówi mł. asp. Bogusława Dudek.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 21-latka ponad promil. Pasażerka pojazdu potwierdziła, że samochodem kierował jej znajomy, który brał udział w kolizji. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/jastrzebie-zdroj/a/kierowca-alfy-romeo-wjechal-w-autobus-i-uciekl-na-samych-felgach-zdjecia,12306899/


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Jastrzębie Zdrój

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.