TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jaworzno: Zderzyły się dwa autobusy
TWOJEZAGŁEBIE.PL - Opublikowano: 18.05.2017 12:27:00

17 maja na Chropaczówce w Jaworznie otarły się o siebie dwa autobusy PKM Jaworzno.

Jak informuje Twoje Zagłębie - 17 maja na Chropaczówce w Jaworznie otarły się o siebie dwa autobusy PKM Jaworzno. Do zdarzenia doszło w środę, po godz. 7.00.

– W jednym miejscu spotkały się ze sobą autobusy linii 305 i 311. Doszło do zderzenia bocznego pojazdów. W jednym z nich rozbiła się szyba – przekazał kom. Tomasz Obarski z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Na miejsce kraksy przyjechała karetka pogotowia. Jak zapewnia nas rzecznik jaworznickiej policji, nikomu nic się nie stało.

Kierowcy autobusów byli trzeźwi. Zostali ukarani mandatami po 250 zł i sześcioma punktami karnymi.WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Jaworzno

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.