TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jaworzno: Zderzyły się dwa autobusy
TWOJEZAGŁEBIE.PL - Opublikowano: 18.05.2017 12:27:00

17 maja na Chropaczówce w Jaworznie otarły się o siebie dwa autobusy PKM Jaworzno.

Jak informuje Twoje Zagłębie - 17 maja na Chropaczówce w Jaworznie otarły się o siebie dwa autobusy PKM Jaworzno. Do zdarzenia doszło w środę, po godz. 7.00.

– W jednym miejscu spotkały się ze sobą autobusy linii 305 i 311. Doszło do zderzenia bocznego pojazdów. W jednym z nich rozbiła się szyba – przekazał kom. Tomasz Obarski z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Na miejsce kraksy przyjechała karetka pogotowia. Jak zapewnia nas rzecznik jaworznickiej policji, nikomu nic się nie stało.

Kierowcy autobusów byli trzeźwi. Zostali ukarani mandatami po 250 zł i sześcioma punktami karnymi.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Jaworzno
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.