TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Już dziś błyskawiczna promocja FlixBusa, bilety po 99 groszy
- Opublikowano: 24.01.2019 11:27:44
Już dziś błyskawiczna promocja FlixBusa, bilety po 99 groszy (źródło: FlixBus)

Już dziś popołudniu FlixBus udostępni w aplikacji mobilnej pulę promocyjnych biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe odbywające się między 18 lutego a 10 kwietnia br.

Już dziś popołudniu FlixBus udostępni w aplikacji mobilnej pulę promocyjnych biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe odbywające się między 18 lutego a 10 kwietnia br.

Ceny biletów, uwzględniające również kierunki zagraniczne, będą zaczynać się już od 99 groszy. Dobra informacja jest również taka, że w aplikacji mobilnej, zarówno na iOS, jak i Androida, dostępna jest już opcja rezerwacji miejsc w autobusie.

Promocyjne ceny biletów dostępne będą wyłącznie w aplikacji mobilnej FlixBus, którą można pobrać na urządzenia z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Promocja obejmuje bilety na bezpośrednie połączenia krajowe oraz zagraniczne w terminie od 18 lutego do 10 kwietnia 2019. Ceny na wszystkie połączenia będą zaczynały się od 99 groszy.

Przykładowe kierunki, które mogą okazać się interesujące na zimowe i wiosenne wyprawy:

• Polska: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Katowice, Wrocław, Toruń, Krynica-Zdrój, Szczecin, Zakopane

• Europa: Amsterdam, Wiedeń, Budapeszt, Praga, Bratysława, Brno, Liberec, Trenczyn, Győr

Łącznie polska siatka połączeń oferuje na ten moment bezpośrednie połączenia do ponad 120 miast w ramach 50 linii. Kalendarz rezerwacyjny otwarty jest obecnie do 10 kwietnia 2019 roku.

Rezerwacja miejsc także w aplikacji

Wszystkie autobusy FlixBusa objęte są systemem częściowej rezerwacji miejsc – wykupienie miejsca siedzącego możliwe jest w wybranej strefie autobusu. Opcja ta od teraz dostępna jest również w aplikacji mobilnej FlixBus. Obecnie na liniach 918, N918 oraz N899 testowany jest również system rezerwacji miejsc w całym autobusie. Pilotaż sukcesywnie rozszerzany będzie o kolejne linie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
FlixBus
bilet
promocja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.