TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kalisz: ITD złapała złodziei paliwa z autobusu KLA
ITD - Opublikowano: 22.10.2012 12:43:40 1 komentarz
Kalisz: ITD złapała złodziei paliwa z autobusu KLA

15 października w godzinach wieczornych inspektorzy z Oddziału Terenowego z Kalisza, patrolując rejon pętli autobusowej przy ulicy Hanki Sawickiej w Kaliszu, ujęli na gorącym uczynku sprawców kradzieży.

15 października w godzinach wieczornych inspektorzy z Oddziału Terenowego z Kalisza, patrolując rejon pętli autobusowej przy ulicy Hanki Sawickiej w Kaliszu, ujęli na gorącym uczynku sprawców kradzieży. Z autobusu Kaliskich Linii Autobusowych ściągane było paliwo ON. Sprawcami kradzieży okazali się kierowca autobusu oraz jego syn. Inspektorzy w trakcie wykonywania czynności służbowych, w tym oględzin pojazdu ujawnili w worku jutowym bańkę z częściowo ściągniętym ze zbiornika paliwem oraz wąż PCV. W związku z powyższym powiadomiono policję oraz dyspozytora KLA. Sprawcy zostali przekazani patrolowi policji, który poprowadził dalsze czynności wyjaśniające. Kierowca do czasu wyjaśnienia sprawy został zawieszony w czynnościach pracowniczych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ITD
paliwo
Kalisz
  • Antek – 24.10.2012

    Oto polscy kierowcy - krętacze i złodzieje.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.