TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kalisz: Pijany kierowca autobusu
FAKTYKALISKIE.PL - Opublikowano: 12.04.2017 12:16:02

Jak informują Faktyy Klaiskie ? 11 kwietnia 49-letni pracownik KLA wydmuchał 2,5 promila alkoholu. Z trudem trzymał się na nogach.

Wszystko działo się we wtorek około godz. 18.00. O zdarzeniu poinformował czytelnik portalu faktykaliskie.pl. ? Wsiadłem do autobusu linii nr 3 na ul. Częstochowskiej. "Trójka" jedzie ul. Babina, a kierowca pojechał na Majków ? relacjonuje czytelnik portalu faktykaliskie.pl. ? Zresztą już po drodze dziwnie się zachowywał. Nie zatrzymywał się na przystankach i miał problem z zamknięciem drzwi.

Pasażer postanowił zwrócić kierowcy uwagę. Okazało się, że mężczyzna nie ma pojęcia, czym jedzie. ? Zapytał mnie: "A czym ja k..a jadę?! Jedenastką? Dziewiętnastką? Powiedziałem mu, że trójką i że pomylił trasę. Wtedy zmienił kurs, ale ja już wiedziałem, że coś jest nie tak, choć nie czułem od niego woni alkoholu. Zadzwoniłem na policję i przez cały czas podawałem dyżurnemu, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Radiowóz zatrzymał autobus na ul. Harcerskiej.

? 49-letni kierowca autobusu miał 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a kurs przerwany. Po wytrzeźwieniu mężczyzna jutro usłyszy zarzuty ? potwierdza mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Kalisz
promile

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.