TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kalisz: Pijany kierowca autobusu
FAKTYKALISKIE.PL - Opublikowano: 12.04.2017 12:16:02

11 kwietnia 49-letni pracownik KLA wydmuchał 2,5 promila alkoholu. Z trudem trzymał się na nogach.

Jak informują Faktyy Klaiskie ? 11 kwietnia 49-letni pracownik KLA wydmuchał 2,5 promila alkoholu. Z trudem trzymał się na nogach.

Wszystko działo się we wtorek około godz. 18.00. O zdarzeniu poinformował czytelnik portalu faktykaliskie.pl. ? Wsiadłem do autobusu linii nr 3 na ul. Częstochowskiej. "Trójka" jedzie ul. Babina, a kierowca pojechał na Majków ? relacjonuje czytelnik portalu faktykaliskie.pl. ? Zresztą już po drodze dziwnie się zachowywał. Nie zatrzymywał się na przystankach i miał problem z zamknięciem drzwi.

Pasażer postanowił zwrócić kierowcy uwagę. Okazało się, że mężczyzna nie ma pojęcia, czym jedzie. ? Zapytał mnie: "A czym ja k..a jadę?! Jedenastką? Dziewiętnastką? Powiedziałem mu, że trójką i że pomylił trasę. Wtedy zmienił kurs, ale ja już wiedziałem, że coś jest nie tak, choć nie czułem od niego woni alkoholu. Zadzwoniłem na policję i przez cały czas podawałem dyżurnemu, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Radiowóz zatrzymał autobus na ul. Harcerskiej.

? 49-letni kierowca autobusu miał 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a kurs przerwany. Po wytrzeźwieniu mężczyzna jutro usłyszy zarzuty ? potwierdza mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Kalisz
promile
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.