TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kampania 2018: Poseł PIS interweniuje w MZA
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 09.10.2018 14:00:11 1 komentarz
Kampania 2018: Poseł PIS interweniuje w MZA

Tego jeszcze nie było. Sztab P. Jakiego interweniuje w MZA Warszawa w sprawie reklam PO na miejskich autobusach.

Sztab P. Jakiego interweniuje w MZA Warszawa  w sprawie reklam PO na miejskich autobusach.

Sztab wyborczy kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego reprezentowany przez posła PiS P. Lisieckiego interweniował we wtorek - 9 października - w MZA w sprawie reklam kandydatów PO na miejskich autobusach. Chciał się dowiedzieć ile one kosztowały.

We wtorek członek sztabu wyborczego kandydata na prezydenta stolicy Patryka Jakiego, poseł PiS Paweł Lisiecki w ramach interwencji poselskiej wszedł do siedziby Miejskich Zakładów Autobusowych (MZA) w Warszawie, aby sprawdzić umowy m.in. kandydatów Platformy Obywatelskiej na reklamy w autobusach i na autobusach.

Poseł w akcji

Podczas konferencji prasowej po interwencji Lisiecki powiedział, że chciał uzyskać informację dotyczące tego, z kim umowy zostały podpisane, na ilu autobusach reklamy zostały umieszczone i jaka kwota zostanie przekazana MZA w zamian za nie.

-"W Warszawie widać jak dużo jeździ różnego rodzaju autobusów oklejonych reklamami wyborczymi. Jest ich naprawdę bardzo, bardzo dużo stąd moja interwencja, zapytanie w sprawie tego, ile takich reklam po Warszawie jeździ i czy rzeczywiście taka liczba jest wpisana w umowach zawartych z tymi podmiotami" - mówił.

W MZA Lisieckiego przyjął prezes tej instytucji Jan Kuźmiński, który zobowiązał się przekazać żądane przez posła informacje.

Jak mówił Lisiecki, "atmosfera była nerwowa".

-"Próbowano nie dopuścić, żebym zobaczył pomieszczenia, gdzie znajdują się umowy na reklamy. Ostatecznie udało się doprowadzić do tego, że pokazano mi te umowy. Osobiście wystąpię o to, żeby otrzymać kopie tych umów podpisanych przez MZA z podmiotami zajmującymi prowadzeniem kampanii wyborczych oraz domami medialnymi, które reprezentują komitety wyborcze" - powiedział Lisiecki. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kampania
MZA Warszawa
 • Jacek Kacprzak-Kubiński – 09.10.2018

  Pisowskie szuje. Sami oszukuja to innych mierza swoja miara

 • Marzanna Krzem – 09.10.2018

  Pisowskie szuje dokladnie Jacku

 • tantus – 09.10.2018

  To trzeba teraz dowiedzieć się, ile we Wrocławiu Różecka zapłaciła za wynajem autobusu od Polbusa. :)

 • Sebastian Pioro – 09.10.2018

  Hahaha - no chyba doszło do naruszenia zasad etyki oraz ujawnienia tajemnicy handlowej 😂😂😂 . MZA to nie samorząd tylko spółka prawa handlowego...

 • Maciek Tgk Bielski – 09.10.2018

  Jebane pisuary wrrrrr👹👹👹

 • Marek Maslowiec – 09.10.2018

  Po wyborach to Warszawiacy chyba taczkami beda jezdzic, bo ci wszyscy specjalisci od transportu zabiora sie “za prace”. 🤮🤮🤮

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.