TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Katowice: Policja szuka autobusowego wandala
SILESION.PL - Opublikowano: 29.11.2017 11:50:37

Policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie autobusu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Katowicach ustalają tożsamość i poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o uszkodzenie autobusu

Do zdarzenia doszło w dniu 29 października około 19:42 w autobusie miejskim. W tylnej części pojazdu osoby piły alkohol i głośno się zachowywały. Kierowca na przystanku przy ulicy Zawiszy Czarnego, zatrzymał autobus i poprosił, aby osoby opuściły pojazd. Jeden z mężczyzn wysiadł z autobusu i rzucił butelką w boczną szybę.

Ta rozbiła się na kawałki, a sprawca uciekł. Straty wynoszą ponad 1000 złotych. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.Sprawdź też:
wypadek
wandal

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.