TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kenia: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 10.10.2018 10:11:26

Co najmniej 40 osób zginęło w wypadku autokaru

Co najmniej 40 osób poniosło śmierć w środę rano - 10 października - w wypadku autokaru na zachodzie Kenii - poinformował przedstawiciel kenijskiej policji. Inny funkcjonariusz przekazał, że w wypadku zginęły 42 osoby. Autokarem jechało 52 podróżnych.

Na razie nie podano żadnych szczegółów odnośnie do przyczyn wypadku.

Autokar jechał ze stolicy kraju Nairobi do Kakamegi na zachodzie.

Według oficjalnych danych co roku na drogach w Kenii ginie około 3 tys. osób. Światowa Organizacji Zdrowia informuje, że bilans ten sięga nawet 12 tys. osób. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Kenia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.