TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kielce: Autobus miejski uderzył w latarnię
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.01.2020 14:06:39

9 stycznia autobus miejski MPK Kielce uderzył w latarnię; kierowca nie żyje.

9 stycznia autobus miejski MPK Kielce uderzył w latarnię; kierowca nie żyje.

Autobus komunikacji miejskiej w Kielcach uderzył w czwartek rano w latarnię. Kierowca pojazdu, który najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na ulicy Jagiellońskiej w Kielcach.

-"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-latek kierujący autobusem linii nocnej komunikacji miejskiej jadąc w kierunku ulicy Krakowskiej zjechał na pas zieleni i na skrzyżowaniu z ulicą Kołłątaja uderzył w słup oświetleniowy. Na miejscu zdarzenia kierowca był reanimowany. Został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł" – powiedział PAP sierż. szt. Maciej Ślusarczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Policja bada okoliczności tej tragedii. "Sprawdzamy różne wersje tego wypadku, ale ta jest najbardziej prawdopodobna" – powiedział Ślusarczyk. Dodał, że na pokładzie autobusu znajdowali się również dwaj pasażerowie, pracownicy kieleckiego MPK. Obaj nie odnieśli obrażeń. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
MPK Kielce
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.