TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kielce: MPK kupi 15 niskopodłogowych autobusów typu MAXI
InfoBus.pl - Opublikowano: 31.10.2018 19:58:03

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kielcach informuje o ogłoszonym przetargu na zakup 15 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich typu MAXI jednej marki

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kielcach informuje o ogłoszonym przetargu na zakup 15 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich typu MAXI jednej marki

Dane zamawiającego:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kielcach

25-734 Kielce

Jagiellońska 92

Tel. 530900343

E-mail fundusze.europejskie.mpk@gmail.com

WWW bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publicationproposal/view/10526

Przedmiot zamówienia:

Przygotowanie do złożenia wniosku o dofinansowanie projektu ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju: "Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez MPK Kielce nad optymalizacją wyposażenia autobusów komunikacji miejskiej do potrzeb w miastach do 500 tys. mieszkańców oraz nad żywotnością autobusów w zależności od stosowanego paliwa alternatywnego".

Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich typu MAXI jednej marki:

a. 5 szt. HYBRYDA DIESEL-ELEKTRYCZNY

b. 5 szt. CNG

c. 5 szt. HYBRYDA CNG -ELEKTRYCZNY

zgodnych z SIWZ załączonym do niniejszego zapytania ofertowego.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 20 listopad 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji
MPK
Kielce
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.